Doğru Boyuttaki Enerji

Mimarlar ve Planlamacılar

inhaltsbildinhaltsbildinhaltsbild
3/9 resim

Tasarım, kalite ve güvenlik…
Mimarlar ve planlamacılar için elektrik dağıtım sistemleri ...

 • GIFAS Zemin Çıkışları
  Alüminyumdan yapılmış, sağlam ve iyi tasarlanmış zemin çıkışları farklı boyutlarda mevcuttur. Akıllı ve çok yönlü çıkışlar, kongre salonları ve etkinlik alanları, otel ve gastronomi, kamu ve şirket binaları, endüstriyel alanlar, açık hava tesisleri vb. temel olarak işlevsellik ve güvenlik için yüksek seviyeli taleplerin olduğu her yerde kullanılır.

  3D-İndirme Hizmeti
  Ürünlerimizi proje planınıza kolayca entegre edebilmeniz için, çeşitli zemin çıkış STP dosyalarını size sunuyoruz.
  >> Zemin çıkışlarının 3D verilerini indirmek için tıklayınız.


 • LED Aydınlatma
  Birçok farklı iç ve dış mekan uygulamaları için profesyonel LED ışıkları ile GIFAS; yüksek kalite standartları sağlayan güvenilir ortağınız olacaktır. Harika ve büyük efektli SpotLED ile başlayarak, küçük spot aydınlatmaları ve PLAZA yan giriş lambalarına kadar ekonomistleri, yüksek ışık verimliliği ve düşük enerji tüketimi ile ikna etmekteyiz.
 • Yeraltı Distribütörü - PIAZZA 700 
  Yeraltı distribütörü; yer tasarrufu, geri çekilebilir ve kullanım sırasında kilitlenebilir özellikleriyle her daim, işlevsel ve görsel olarak çekici ve güvenli bir çözümdür. Uygulama alanları: şehir meydanları, yaya alanları, halka açık parklar ve pazarlar, otoparklar, etkinlik yerleri, endüstriyel binalar, uçak hangarları vb.
 • Alüminyum Enerji Sütunları
  Yüksek kaliteli alüminyum, çekici tasarım ve işlevsellik ile birleştirilmiştir. Ek avantajları belirgindir; hava koşullarına, darbeye ve korozyona dayanıklıdır. Ayrıca bu ürünler, müşterinin ihtiyaçlarına göre özel olarak da sipariş edilebilir.

 • Geri Çekilebilir Bariyerler
  Otomatik olarak geri çekilebilen ve paslanmaz çelikten yapılmış bariyerler, yayalar için serbest erişim olanağı sağlarken araç park etme, yaya bölgeleri, özel mülkler ve şirket girişleri gibi belirli alanlarda sürüş veya park etmeyi önlemek için de kullanılabilir. Bariyerler, çarpışmaya karşı korumak için radar izleme ve turuncu LED uyarı lambalarına sahiptir.
 • Güç Bariyerleri
  Tüm bariyerler, müşterinin belirttiği gibi özelliklerde ayrı ayrı monte edilebilir ve farklı renklerde tedarik edilebilecek şekildedirler. Bu yüzden bariyerler, çevreleriyle görsel ve renkli olarak koordine edilebilir. Özellikle çeşitli uygulamalar için kullanılabilirler. Bariyerler, yetkisiz erişime ve vandalizme karşı korunabilen kilitlenebilir enerji sütunlarıdır.

 • Katı Kauçuk Bağlantı Kutuları
  Bağlantı kutuları vulkanize bütil kauçuğundan yapılmıştır ve en zorlu gereksinimler için uygundur. Nem, yoğuşma, agresif gazlar, toz ve uçan kıvılcımlar ve yüksek mekanik strese karşı dayanıklıdır. GIFAS katı kauçuk bağlantı kutularını kullanarak yaşadığınız problemleri ortadan kaldırın!


İletişim

ZENTRAL ELEKTRİK AYDINLATMA ÜRETİM SAN.TİC.A.Ş.

Selamı Ali Mh. Cumhuriyet Cd.
No:46/30
Üsküdar/ İstanbul

T +90 216 706 18 41
F +90 216 443 46 55

info@zentralelectric.com

Satış İletişim

Türkiye