Doğru Boyuttaki Enerji

İnşaat ve Yapı Sektörü

inhaltsbildinhaltsbildinhaltsbild
3/11 resim
 • Katı Kauçuk Kutular
  Kutular ayrı ayrı kullanılabilir, dayanıklı ve yok edilemezler. İstek üzerine kazınmış veya etiketlenmiş şekilde imalat edilebilirler. (tanımlama, işletme ve teknik referanslar için)

 • Katı Kauçuk Bağlantı Kutuları
  Bağlantı kutuları; ayrı ayrı monte edilebilirliği ve çok amaçlı olarak uygulanabilirliği yanı sıra dayanıklıdırlar ve zarar görmezler. İstek üzerine kazınmış veya etiketlenmiş şekilde imalat edilebilirler. (tanımlama, işletme ve teknik referanslar için)

 • Emniyet ve İzolatör Şalterli Kutular
  Optimum güvenlik - İnsanlar ve makineler için!
  İzolatör şalteri, ana şalter / Acil durum fonksiyonuna sahip emniyet anahtarlı onarım şalteri
 • Taşınabilir Katı Kauçuk Bağlantı Kutuları
  Küçük bağlantı kutuları, esnek enerji dağıtımı için sağlam ve kullanışlıdır. Müşterinin talebi üzerine standart aralıklar ile münferit olarak donatılmış ürünler sunuyoruz.
 • Güvenlik ve İzolasyon Transformatörleri
  Koruma II sınıfı, 100VA'dan 100kVA'ya kadar kutu transformatörleri hakkında uzmanlaştık.
  12V düşük voltajlı transformatörlerden 100kVA izolasyon transformatörlerine kadar istediğiniz miktarda ürün üretip temin etmekteyiz.

 • Test ve Ölçüm Ekipmanları
  Şirketinizdeki tüm cihazların periyodik ve uygun şekilde denetlenmesi için özel test cihazlarımız mevcuttur.
 • Teknik Aydınlatma
  Çeşitli teknik aydınlatma yelpazesi sunuyoruz: taşınabilir-portatif ışıklar, çalışma lambaları, koruma tüpü ışıkları, sistem ışıkları, geniş yüzey aydınlatma sistemleri, pilli ve şarj edilebilir akü lambaları vb.
 • LED Aydınlatma
  Birçok farklı iç ve dış mekan uygulamaları için profesyonel LED ışıkları ile GIFAS; yüksek kalite standartları sağlayan güvenilir ortağınız olacaktır. Harika ve büyük efektli, SpotLED ile başlayarak, küçük spot aydınlatmaları ve PLAZA yan giriş lambasına kadar ekonomistleri yüksek ışık verimliliği ve düşük enerji tüketimi ile ikna etmekteyiz.
 • I-LED
  Küçük LED spot ışığı, yüksek ışık verimi ile minimum enerji tüketimini birleştirir. I-LED darbe ve titreşime karşı son derece dayanıklıdır.
 • Kablolar / Kablo ve Hortum köprüler
  Kablolar, teller, cihaz bağlantı kabloları, uzatmalar, spiral kablo, kontrol kablosu ve sürtünme zinciri kablosu ile ürün yelpazemiz geniş ve yüksek kalite seviyesine sahiptir.
  Kablo ve hortum köprüleri, sistemlerimiz ile beraber mükemmel ve güvenli bir şekilde monte edilir. Kablo geçişinizi korumakla birlikte, kablolarınızda ve hortumlarınızda çeşitli engeller üzerinden hasar vererek kazaları önlemek için en iyi yol olan ürünlerimiz, enerji, gaz, su, basınçlı hava ve hidrolik kablolar için bile mükemmel kullanım sağlar. Bu sistemler, her daim kalıcı veya geçici kablo kurulumu için uyumludur.
 • Kablo Makaraları, Yaylı Kablo Makaraları, Hortum Sargıları
  GIFAS kablo makaraları, katı kauçuk malzeme / sac çelik / plastik kullanılarak üretilmektedir. Kablo makaralarının mükemmel yapısı ve tekniği, güvenilirli ve uzun ömürlüdür.
 • Plug-in Konektörler
  Ürün yelpazemiz, katı kauçuktan (yağlara, alkali çözeltilere, tuzlara ve asitlere karşı dayanıklı) ve özel konektörlerden yapılmış Schuko ve CEE standart geçmeli konnektörleri içerir.
 • Yeraltı Distribütörü
  Yeraltından gelen enerji - her an hızlıca kullanılabilir! Kullanım sırasında dahi yerden tasarruf, geri çekilebilir ve kilitlenebilir karekteristiklere sahiptir. Enerji, su ve atık su bağlantıları için, her durumda, yeraltı distribütörü işlevsel, görsel olarak çekici ve güvenli bir çözümdür. Müşterinin talebi üzerine bireysel montaj seçenekleri de mevcuttur.
 • Enerji Sütunları
  Yüksek kaliteli alüminyum, çekici tasarım ve işlevsellik ile birleştirilmiştir. Ek avantajları belirgindir; hava koşullarına, darbeye ve korozyona dayanıklıdır. Ayrıca bu ürünler, müşterinin ihtiyaçlarına göre özel olarak da sipariş edilebilir.
 • GIFAS Zemin Çıkışları
  Alüminyumdan yapılmış, sağlam ve iyi tasarlanmış zemin çıkışları farklı boyutlarda mevcuttur. Akıllı ve çok yönlü çıkışlar, kongre salonları ve etkinlik alanları, otel ve gastronomi, kamu ve şirket binaları, endüstriyel alanlar, açık hava tesisleri vb. temel olarak işlevsellik ve güvenlik için yüksek seviyeli taleplerin olduğu her yerde kullanılır.
 • Ex-Proof Ürünler
  Kablo makaraları, portatif aydınlatmalar, meşale ışıkları vb. gibi çok çeşitli sertifikalı ürünlerimiz ile hayatta kalmanın bir anahtarını size sunuyoruz! Özellikle elektro-teknik ürünleri patlayıcı alanlarda kullanmak, tüm kurallara, yönetmeliklere ve standartlara uyma zorunluluğu getirir.
 • Kaynak Ürünleri
  Biz kaynak ürün ve ekipmanlarını geniş bir yelpazede sunuyoruz.
 • StreetLED / Sokak Aydınlatması
  StreetLED, uygun ışıklandırmanın gerekli olduğu her yerde, halka açık sokaklar ve meydanlar, devasa alanlar, otopark, büyük ve açık mekanlar ve endüstriyel alanlar için mükemmel bir çözümdür


İletişim

ZENTRAL ELEKTRİK AYDINLATMA ÜRETİM SAN.TİC.A.Ş.

Selamı Ali Mh. Cumhuriyet Cd.
No:46/30
Üsküdar/ İstanbul

T +90 216 706 18 41
F +90 216 443 46 55

info@zentralelectric.com

Satış İletişim

Türkiye