Doğru Boyuttaki Enerji

Endüstri

inhaltsbildinhaltsbildinhaltsbild
3/9 resim
 • Katı Kauçuk Kutular
  Kutular ayrı ayrı kullanılabilir, dayanıklı ve yok edilemezler. İstek üzerine kazınmış veya etiketlenmiş olabilir (tanımlama, işletme ve teknik referanslar için).
 • Katı Kauçuk Bağlantı Kutuları
  Bağlantı kutuları ayrı ayrı monte edilebilir ve çok amaçlı olarak uygulanabilirliği yanı sıra dayanıklıdır, zarar görmez. İstek üzerine kazınmış veya etiketlenmiş olabilir (tanımlama, işletme ve teknik referanslar için).

 • Emniyet ve İzolatör Şalterli Kutular
  İnsanlar ve makineler için! - Optimum güvenlik
  İzolatör şalteri, ana şalter / Acil durum fonksiyonuna sahip emniyet anahtarlı onarım şalteri.
 • Taşınabilir Katı Kauçuk Bağlantı Kutuları
  Küçük bağlantı kutuları esnek enerji dağıtımı için sağlam ve kullanışlıdır. Müşterinin talebi üzerine standart aralıklar ve münferit olarak donatılmış ürünler sunuyoruz.

 • Güvenlik ve İzolasyon Transformatörleri
  Koruma sınıfı II, 100VA'dan 100kVA'ya kadar kutu transformatörleri hakkında uzmanlaştık.
  12V düşük voltajlı transformatörlerden 100kVA izolasyon transformatörlerine kadar istediğiniz miktarda ürün üretip temin etmekteyiz.

 • Test ve Ölçüm Ekipmanları
  Şirketinizdeki tüm cihazların periyodik ve uygun şekilde denetlenmesi için özel test cihazlarımız mevcuttur.

 • Teknik Aydınlatma
  Çeşitli teknik aydınlatma yelpazesi sunuyoruz: taşınabilir-portatif ışıklar, çalışma lambaları, koruma tüpü ışıkları, sistem ışıkları, geniş yüzey aydınlatma sistemleri, pilli ve şarj edilebilir akü lambaları vb.

 • I-LED
  Küçük LED spot ışığı, yüksek ışık verimi ile minimum enerji tüketimini birleştirir. I-LED darbe ve titreşime karşı dayanıklıdır.
 • Kablolar / Kablo ve Hortum Köprüler
  Kablolar, teller, cihaz bağlantı kabloları, uzatmalar, spiral kablo, kontrol kablosu ve sürtünme zinciri kablosu - ürün yelpazemiz geniş ve yüksek kalite seviyesine sahiptir.
  Kablo ve hortum köprüleri, sistemlerimiz ile beraber mükemmel ve güvenli bir şekilde monte edilir. Kablo geçişinizi korumakla birlikte, kablolarınızda ve hortumlarınızda çeşitli engeller üzerinden hasar vererek kazaları önlemek için en iyi yol olan ürünlerimiz, enerji, gaz, su, basınçlı hava ve hidrolik kablolar için bile mükemmel kullanım sağlar. Bu sistemler, her daim kalıcı veya geçici kablo kurulumu için uyumludur.

 • Kablo Makaraları, Yaylı Kablo Makaraları, Hortum Sargıları
  GIFAS kablo makaraları, katı kauçuk malzeme / sac çelik / plastik kullanılarak üretilmektedir. Kablo makaralarının mükemmel yapısı ve tekniği, güvenilirli ve uzun ömürlüdür.

 • Plug-in-Geçmeli Konektörler
  Ürün yelpazemiz, katı kauçuktan (yağlara, alkali çözeltilere, tuzlara ve asitlere karşı dayanıklı) ve özel konektörlerden yapılmış Schuko ve CEE standart geçmeli konnektörleri içerir.
 • Yeraltı Dağıtıcısı
  Yeraltından gelen enerji - her an hızlıca kullanılabilir! Kullanım sırasında dahi yerden tasarruf, geri çekilebilir ve kilitlenebilir karekteristiklere sahiptir. Enerji, su ve atık su bağlantıları için, her durumda, yeraltı distribütörü işlevsel, görsel olarak çekici ve güvenli bir çözümdür. Müşterinin talebi üzerine bireysel montaj seçenekleri de mevcuttur.
 • Enerji Sütunları
  Yüksek kaliteli alüminyum, çekici tasarım ve işlevsellik ile birleştirilmiştir. Ek avantajları belirgindir; hava koşullarına dayanıklı, darbeye dayanıklı ve korozyona dayanıklı. Açıkça, bu ürünler, müşterinin ihtiyaçlarına göre özel olarak sipariş edilebilir.
 • EX Alanı Ürünleri
  Kablo makaraları, portatif aydınlatmalar, meşale ışıkları vb. gibi çok çeşitli sertifikalı ürünlerimiz ile hayatta kalmanın bir anahtarı! Özellikle elektro-teknik ürünleri patlayıcı alanlarda kullanmak, tüm kurallara, yönetmeliklere ve standartlara uyma zorunluluğu getirir.

 • Kaynak Ürünleri
  Biz kaynak ürün ve ekipmanları geniş bir yelpazede sunuyoruz.
 • Geri Çekilebilir Bariyerler
  Geri çekilebilir bariyerler, yayalara serbset ve sınırsız erişim sağlar. Kaldırımlar, yaya alanları, bisiklet yolları veya özel mülkler ve otoparklar gibi kısıtlı alanlarda araç trafiği veya park etmeyi önlemek için kullanılırlar.

 • StreetLED / Sokak Aydınlatması
  StreetLED, uygun ışıklandırmanın gerekli olduğu her yerde halka açık sokaklar ve meydanlar, devasa alanlar, otopark, büyük ve açık mekanlar ve endüstriyel alanlar için mükemmel bir çözümdür.


İletişim

ZENTRAL ELEKTRİK AYDINLATMA ÜRETİM SAN.TİC.A.Ş.

Selamı Ali Mh. Cumhuriyet Cd.
No:46/30
Üsküdar/ İstanbul

T +90 216 706 18 41
F +90 216 443 46 55

info@zentralelectric.com

Satış İletişim

Türkiye