Doğru Boyuttaki Enerji

Yasal Uyarılar

ZENTRAL ELEKTRİK AYDINLATMA ÜRETİM SAN.TİC.A.Ş.
Selamı Ali Mh. Cumhuriyet Cd. No:46/30
Üskdar / İstanbul
Tel.: +90 216 706 18 41

info@zentralelectric.com
 


FERAGAT

ZENTRAL ELEKTRİK AYDINLATMA ÜRETİM SAN.TİC.A.Ş ve GIFAS-ELECTRIC bilgilerin doğruluğu, güncelliği, güvenilirliği ve eksiksizliğinden sorumlu olmamayı saklı tutar.
Yayımlanan bilgilerin erişiminin veya kullanılmamasından veya kullanılmamasından kaynaklanan maddi veya manevi zarara bağlı olarak, bağlantının kötüye kullanılması veya teknik hatalardan dolayı sorumluluğu reddedilir.
Tüm teklifler hiçbir yükümlülük altında değildir. ZENTRAL ELEKTRİK AYDINLATMA ÜRETİM SAN.TİC.A.Ş ve GIFAS-ELECTRIC önceden haber vermeksizin, sayfaların ya da tüm tekliflerin bölümlerini değiştirme, tamamlama ya da silme ya da yayını geçici ya da kalıcı olarak durdurma hakkını açıkça saklı tutar.LİNKLER İÇİN SORUMLULUK

Üçüncü taraf web sitelerine yapılan referanslar ve bağlantılar bizim sorumluluğumuzun ötesindedir. Bu tür web siteleri için herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. Bu tür sitelerin erişimi ve kullanımı kullanıcının kendi riski altındadır.

 TELİF HAKLARI

Web sitesindeki içerik, resim, fotoğraf veya diğer dosyalara ait telif hakkı ve diğer tüm haklar, yalnızca GIFAS-ELECTRIC ve ZENTRAL ELEKTRİK AYDINLATMA ÜRETİM SAN.TİC.A.Ş veya özel olarak adlandırılmış hak sahiplerine aittir. Herhangi bir unsurun çoğaltılması için, telif hakkı sahiplerinin yazılı izni önceden alınmalıdır.  İletişim

ZENTRAL ELEKTRİK AYDINLATMA ÜRETİM SAN.TİC.A.Ş.

Selamı Ali Mh. Cumhuriyet Cd.
No:46/30
Üsküdar/ İstanbul

T +90 216 706 18 41
F +90 216 443 46 55

info@zentralelectric.com

Satış İletişim

Türkiye