Doğru Boyuttaki Enerji

Halka Açık Mekanlar

inhaltsbildinhaltsbildinhaltsbild
3/9 resim
 • Güvenlik ve İzolasyon Transformatörleri
  Koruma sınıfı II, 100VA'dan 100kVA'ya kadar kutu transformatörleri hakkında uzmanlaştık.
  12V düşük voltajlı transformatörlerden 100kVA izolasyon transformatörlerine kadar istediğiniz miktarda ürün üretip temin etmekteyiz.
 • PLAZA
  LEDPlaza, en son teknolojiye dayalı olarak kamusal alanlarda ve özel sektörde aydınlatma çözümleri sunar. Bu LED teknolojileri, önemli miktarda enerji tasarrufu sağlar.
 • I-LED
  Küçük LED spot ışığı, yüksek ışık verimi ile minimum enerji tüketimini birleştirir. I-LED darbe ve titreşime karşı son derece dayanıklıdır.
 • Kablolar / Kablo ve Hortum Köprüler
  Kablolar, teller, cihaz bağlantı kabloları, uzatmalar, spiral kablo, kontrol kablosu ve sürtünme zinciri kablosu - Ürün yelpazemiz geniş ve yüksek kalite seviyesine sahiptir.
  Kablo ve hortum köprüleri, sistemlerimiz ile beraber mükemmel ve güvenli bir şekilde monte edilir. Kablo geçişinizi korumakla birlikte, kablolarınızda ve hortumlarınızda çeşitli engeller üzerinden hasar vererek kazaları önlemek için en iyi yol olan ürünlerimiz, enerji, gaz, su, basınçlı hava ve hidrolik kablolar için bile mükemmel kullanım sağlar. Bu sistemler, her daim kalıcı veya geçici kablo kurulumu için uyumludur.
 • Kablo Makaraları, Yaylı Kablo Makaraları, Hortum Sargıları
  GIFAS kablo makaraları, katı kauçuk malzeme / sac çelik / plastik kullanılarak üretilmektedir. Kablo makaralarının mükemmel yapısı ve tekniği, güvenilir ve uzun ömürlüdür.
 • Yeraltı Disburitör Sistemleri
  Yeraltından gelen enerji her an hızlıca kullanılabilir! Kullanım sırasında dahi yerden tasarruf, geri çekilebilir ve kilitlenebilir karekteristiklere sahiptir. Enerji, su ve atık su bağlantıları için, her durumda, yeraltı distribütörü işlevsel, görsel olarak çekici ve güvenli bir çözümdür. Müşterinin talebi üzerine bireysel montaj seçenekleri de mevcuttur.
 • Enerji Bariyerleri
  Enerji destekli bariyerler, kolay ve güvenli bir enerji dağıtımıyla erişimi birleştirir. GIFAS Bariyerleri pazar meydanları, parklar ve kamu bahçeleri, otoparklar vb. alanlar için tercih edilir.
 • Geri Çekilebilir Bariyerler
  Geri çekilebilir bariyerler, yayalara serbest ve sınırsız erişim sağlar. Kaldırımlar, yaya alanları, bisiklet yolları veya özel mülkler ve otoparklar gibi kısıtlı alanlarda araç trafiği veya park etmeyi önlemek için kullanılırlar.
 • StreetLED / Sokak Aydınlatması
  StreetLED, uygun ışıklandırmanın gerekli olduğu her yerde halka açık sokaklar ve meydanlar, devasa alanlar, otopark, büyük ve açık mekanlar ve endüstriyel alanlar için mükemmel bir çözümdür.


İletişim

ZENTRAL ELEKTRİK AYDINLATMA ÜRETİM SAN.TİC.A.Ş.

Selamı Ali Mh. Cumhuriyet Cd.
No:46/30
Üsküdar/ İstanbul

T +90 216 706 18 41
F +90 216 443 46 55

info@zentralelectric.com

Satış İletişim

Türkiye