Doğru Boyuttaki Enerji

Kalite Yönetimi

inhaltsbild

Kalite

Kalite yönetimi GIFAS Holding felsefesinin bir parçasıdır. Entegre Yönetim Sisteminde (kısaca EYS' de) aşağıdaki alanlar özetlenmiştir: Özetlenen hususlar 2 başlıkta olup bunlar; kalite (ürün ve iş süreçleri) ve güvenliktir. Şirketin kalite prensipleri tüm çalışanlar için zorunludur.

Biz sadece ürünlerimizi ve iş süreçlerimizi sürekli iyileştirmekle kalmayıp, aynı zamanda ulaşılan kaliteyi sürekli olarak sürdürülebilir, ölçülebilir ve üretilebilir hale getirmeye büyük önem veriyoruz.

Bu durum, GIFAS ELECTRIC gibi bir organizasyonun içinde süreçlerin daima kontrollü koşullar altında planlandığı ve yürütüldüğü anlamına gelir.

Sadece yasalara uyumu göstermekle kalmaz, aynı zamanda tüm iş süreçlerini optimize etmektedir.

Kalite standartlarımız, tedarikçilerimizin seçimiyle ve tedarik edilen malların kalitesinin sürekli gözetimi ile başlar. Bu bize kendi standartlarımızı koruma ve geliştirmek için gereklidir. Açıkça tanımlanmış kılavuzları ve yönergeleri kullanarak düzenli değerlendirmeler ve önemli istatistiklerin sunulması, müşteri ve tedarikçi arasındaki uzun vadeli ve doğru ilişkilerin temelini oluşturur.

GIFAS-ELECTRIC kalite alanında, rotayı ÖNORM EN ISO 9001: 2008 kapsamında alır ve bu norm kalite gereksinimlerine uygundur. Müşterilerimizin garantisi, verilen tüm hizmetler ve teslim edilen ürünlerin yüksek kalite standartlarını karşılamasıdır.

 

İş Güvenliği

Entegre Yönetim Sistemin de kalitenin yanı sıra, iş güvenliğide söz konusudur. Özellikle bizim gibi elektro-teknik şirketlerde, kurallara uymamak, önemli zararlara neden olabilir.

Güvenlik standartları, çalışanı koruma mevzuatı, çalışanlar için koruyucu yönetmelik ve işyeri düzenlemesi ile bu düzenlemelere uymaktır.

Eksiksiz EYS, her çalışanı kapsamak üzere herhangi bir zamanda denetim için kullanılabilir.

Kendini açıklayan bu hassas alanın yönetim seviyesinde kalifiye bir uzman tarafından düzenlenmesi, sürdürülmesi ve kontrol edilmesi, müşterilerimiz ve GIFAS çalışanlarının memnuniyet veya yararına olacaktır.İletişim

ZENTRAL ELEKTRİK AYDINLATMA ÜRETİM SAN.TİC.A.Ş.

Selamı Ali Mh. Cumhuriyet Cd.
No:46/30
Üsküdar/ İstanbul

T +90 216 706 18 41
F +90 216 443 46 55

info@zentralelectric.com

Satış İletişim

Türkiye