Doğru Boyuttaki Enerji

Sistematik Kalite

inhaltsbild


Sistematik Kalite

Kalite, başarı için bizim motivasyonumuzdur. Bu durum tüm süreç adımlarında görünür ve süreçlerin her yerinde bulunabilir. Bu durum sistematik kalitenin nasıl oluştuğunun göstergesidir ve sistematik kalite böyle oluşturulur!


 
inhaltsbild


Proses Kalitesi – Başlangıçtan itibaren verimlilik ve hızlılık

Yalın yapılar ve profesyonel süreçler, kişiye özel müşteri ve sistem çözümlerini gerçekleştirmenin temelidir. Mükemmel bir çözüm buluncaya kadar planlar, geliştirir, gözden geçirir, karşılaştırır ve test etmekteyiz. Bu yöntem spesifik uygulamalarınız için iyi düşünülmüş ve pratik odaklı kaliteli ürünleri garanti etmenin en iyi yoludur. Şirketimiz EN ISO 9001: 2008 sertifikasına sahiptir - güvenliğiniz, tüm hizmetlerin gereksinimleri karşılamaktadır.


 
inhaltsbild


Ürün Kalitesi – Satın Alma ve Üretim

Kalite arka planda gizlidir. Bu nedenle tedarikçilerimizin dikkatli bir şekilde seçilmesi, her bir bileşenin kalite standartlarımıza uygunluğunu garanti etmek ana konulardan biridir. Bu kısım, hassas ve uzun süreli deneyimlerle üretilen sertifikalı ürünlerimizin köşe taşlarını oluşturmaktadır. Hizmetimiz: tüm ürünler teslimat için% 100 uygun fonksiyon ve güvenlik için kontrol edilir.


 
inhaltsbild


İletişim Kalitesi – Bilgi, Değişim ve Tavsiye

Tabi ki bilginin sürekli akış halinde kalması için iletişim alanında kredimize devam ediyoruz. Bu kalite seviyesi tüm kanallarda hizmetinizde olacaktır. Dünya çapında web, fuarlar, kataloglar veya yerinde istişareler aracılığıyla sizleri güncel tutup bilgilendiriyoruz.


 
inhaltsbild


Personel Kalitesi – Hayati Başarı Faktörü

Çalışanlarımızın taahhüdü ve esnekliğiyle desteklenen pozitif şirket kültürümüz, en öncelikli konularımızdır. 250 çalışanımıza yeni fırsatlar ve teşvikler sunmaktayız. Bu yolda ilerlerken eminiz ki tüm çalışanların motive ve nitelikleri şirket ana başarısının önemli bir parçasıdır.İletişim

ZENTRAL ELEKTRİK AYDINLATMA ÜRETİM SAN.TİC.A.Ş.

Selamı Ali Mh. Cumhuriyet Cd.
No:46/30
Üsküdar/ İstanbul

T +90 216 706 18 41
F +90 216 443 46 55

info@zentralelectric.com

Satış İletişim

Türkiye