Doğru Boyuttaki Enerji

Vizyon ve Misyon

inhaltsbild

Şirket ve kurumsal görüntü

1966’dan beri bağımsız ve Avusturyalı bir şirket olan GIFAS-ELECTRIC üreticiden son tüketiciye kadar değer zinciri boyunca güvenilir ve ciddi bir partner olmuştur.

Dinamik ve yenilikçi bir partner olarak GIFAS, tüm müşterileri ve iş ortaklarıyla sinerjik bir şirkete sahiptir. Hızlı ve net oyunculuk açık fikirli ve doğrudan iletişim ile sağlanır.

En son teknoloji ve ekonomik çalışma yöntemlerini kullanarak işimizi güvenceye alıyor ve şirket konumumuzu güçlendiriyoruz.

Ürünlerimizi dünya çapında dağıtıyor ve Avusturya da elektrik endüstrisinin elçisi olarak hareket ediyoruz. Biz lider bir şirket olarak sorumluluğumuzun farkındayız ve sürekli gelişmeyi destekliyoruz.

Güçlü ve aktif bir ortak olarak, elektrik mühendisliği güvenliğini (ör. ÖVE, TGM, VDE vb.) geliştirmek için resmi ağlardan sorumluyuz.

 

Yönetimimiz

Çok yetenekli ve yetkili kişiliklerin oluşturduğu takımmız, uzun zamandır deneyim ve tüm çalışanları ile yakın ilişki kurarak tanımlanmış hedeflere ulaşır. Ancak amacımız sadece hedeflere ulaşmak değil, ana tema odaklı insan boyutları her zaman dikkate alınır.

 

Hedef Tanımı

1966'dan beri müşterilerimiz ve onların gereksinimleri tüm düşünce ve eylemlerimizin ana odak noktasındadır.

En yüksek kaliteyi garanti ederek güven, güvenlik ve huzur ruhu yaratıyoruz. Kanıtlanmış ve yeni teknolojileri birleştiriyoruz.

GIFAS-Ekibi olarak, yenilikçi, gelenekselci ve yaratıcı özelliklerine sahip, ortak değer ve hedeflerine bağlı, ileriye yönelik bir profil görüntüsü sergilemekteyiz.

Büyük bir bütünlüğün parçası olmaktan gurur duyuyoruz.

 

Müşteriler, tedarikçiler, kalite

Müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve ortaklarımız şirket başarısının önemli bir parçasıdır. Profesyonelliğe ve ilgili uzmanlığa ek olarak, satış ekibimiz tarafından doğrudan müşteri iletişimine çok değer veriyoruz. Tüm iş alanlarındaki sürekli gelişim nedeniyle, dengeli bir fiyat-performans oranında uzun ömürlü kaliteli ürünler sunuyoruz.

 

Çalışanlar

Her bir çalışanın kişisel taahhüdü, başarımızın temelini oluşturur. Özel bireyler için çekici ve güvenli işler sunuyoruz. Bilgi ve iletişim, ortaklığa dayanan bir atmosferin temel bileşenleridir. Çalışanlarımızı, sürekli eğitimler ve mesleki gelişim ile onları kararlara dahil ederek motive ediyoruz. Bu, her bireyin yeniliklerini, yaratıcılığını ve bağımsızlığını teşvik etmenin de ayrıca bir yoludur.


Çevre

Hammaddelerin ekonomik ve sorumlu kullanımı, dayanıklı, kaliteli ve uzun ömürlü ürünlerin üretimi sayesinde çevremizi korumada önemli bir katkı sağlıyoruz.İletişim

ZENTRAL ELEKTRİK AYDINLATMA ÜRETİM SAN.TİC.A.Ş.

Selamı Ali Mh. Cumhuriyet Cd.
No:46/30
Üsküdar/ İstanbul

T +90 216 706 18 41
F +90 216 443 46 55

info@zentralelectric.com

Satış İletişim

Türkiye